Cela 211 online film

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...
Ohodnoť tento film
film Cela 211 online

Informácie o filme

Film Cela 211 v českom preklade Cela 211 - Vězeňské peklo v originále Cell 211 z roku 2009 natočený v Francúzsko, Španielsko režíruje Daniel Monzón trvá 110 minút.

Ukáž viac o filme...

Recenzie a profily filmu Cela 211 na filmových serveroch

Juan Oliver (Alberto Ammann) sa ide pred nástupom do svojho nového zamestnania väzenského dozorcu, zoznámiť s novým pracoviskom. Pri prevádzaní väznicou nešťastnou náhodou utrpí zranenie hlavy a jeho kolegovia ho v bezvedomí uložia do prázdnej cely. Ďalšia nešťastná náhoda na seba nenechá dlho čakať. V tom istom čase vo väzení vypukne vzbura a Juana už nestihnú odniesť z cely. Jeho jedinou šancou ako prežiť medzi vzbúrenými trestancami je predstierať, že aj on je jedným z nich.

Csfd: Juan Oliver je novým väzenským úradníkom. Hneď prvý deň mu však prinesie smolu, pretože viaznu práva naň naplánovali vzburu. Okamžite je konfrontovaný s. ..

Fdb: Juan Oliver si chce urobiť dobré meno vo svojej novej práci vo väznici a vyráža na cestu radšej skôr. Doma necháva svoju tehotnú ženu Elenu. Toto ...

Imdb: Príbeh dvoch mužov na rôznych stranách väzenskej vzbury - chovanec vedie povstanie a mladý strážca pasce vo vzbure, ktorá predstavuje ako väzeň v a. ..

Cinema.de: Väzenie thriller o väzenskej vzbury, osemkrát získal so španielskou filmovú cenu Goya ....

Videá k filmu

Všetky dostupné zdroje videí k filmu Cela 211 na populárnych video serveroch Youtube, Yahoo a Dailymotion. ukázať

Ďalšie filmy

Cela 2, Cut, The box, Possessed, Pepperminta,

 

Cela 211 trailer

http://www.dailymotion.com/video/xdo4fk

Aktuálne pecky

Filmy podľa žánru