Rocky III online film

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...Loading...
Ohodnoť tento film
film Rocky III online

Informácie o filme

Film Rocky III v českom preklade Rocky III v originále Rocky III z roku 1982 natočený v USA režíruje Sylvester Stallone trvá 95 minút.

Ukáž viac o filme...

Recenzie a profily filmu Rocky III na filmových serveroch

Rocky, ktorý v druhom diele zvíťazil vo vyčerpávajúcom odvetnom súboji so šampiónom Apollom Creedom, sa stal majstrom sveta všetkých váhových kategórií. Je z neho boháč a mohol by si užívať spokojného života. Na obzore je však nové nebezpečie. Kedykoľvek sa Rocky objaví v ringu, sleduje ho z diaľky hrôzu naháňajúci a krvilačný svalovec Clubber Land. Zo svojich súperov robí kašu a brúsi si zuby na Rockyho majstrovský titul. Rockyho starý tréner a priateľ Micky čoskoro spozoruje nebezpečie a uvedomí si, že proti Clubberovi, plnému nenávisti a hnevu nemá Rocky šancu. Niekoľko rokov sa mu darí hroziace stretnutie odvracať a odďaľovať. Jedného dňa však Clubber Rockyho verejne urazí a podarí sa mu dosiahnuť cieľ. Zanedlho stoja obaja súperi proti sebe v ringu. Už v druhom kole však ide Rocky k zemi. Je ponížený, zosmiešnený, celý jeho svet sa zrútil a navyše zomrel Mikey. Na scénu sa však vracia Apollo Creed, tentokrát nie ako súper, ale ako priateľ, pomocník a radca. Rocky, nabažený a lenivý od slávy, stratil formu, iskru a svoje povestné odhodlanie. Apollo ho vezme na predmestie, kde ho trénujú mladí boxeri a Adrian ho presvedčí, že sa traumy nezbaví, pokiaľ opäť nevstúpi do ringu, aby Clubberovi ukázal, kto je skutočným pánom v ringu. (oficiálny text distribútora)

Csfd: Rocky, ktorý v druhom diele zvíťazil vo vyčerpávajúcom odvetnom súboji s šampiónom Apollo Creedom, sa stal majstrom sveta všetkých váhových kategórií. Je z. ..

Fdb: Tretie pokračovanie legendárnej série. Rocky sa po víťazstve nad Apollom Creedom v odvete stal majstrom sveta v ťažkej váhe. Vyhráva jeden zápas za druhým, ...

Imdb: Keď je Rocky porazený brutálny challenger, Apollo Creed ponúka rekvalifikáciu ho, aby znovu získal jeho bojovného ducha ....

Cinema.de: Boxer akcie a hrať Sylvester Stallone taliansky žrebec zažil horké porážky ....

Videá k filmu

Všetky dostupné zdroje videí k filmu Rocky III na populárnych video serveroch Youtube, Yahoo a Dailymotion. ukázať

Ďalšie filmy

Rocky, Rocky Balboa, Rocky IV, Rocky V, Rocky II,

 

Rocky III trailer

YouTube Preview Image

Aktuálne pecky

Filmy podľa žánru